Elite

Matrac je vyrobený z konfortnej studenej peny COLDPUR, ktorá má vynikajúce vlastnosti porovnateľné s charekteristikou latexu. 

Studená pena sa vyznačuje vysokou elasticitou, ktorá zabezpečuje veľkú roznášaciu schopnosť, teda poskytuje optimálnu oporu chrbtice a skvelé ortopedické vlastnosti. Zaručuje pohodlie a uvoľnenie svalstva a dlhú životnosť matraca. 

Vďaka otvorenej štruktúre buniek poskytuje vysokú priedušnosť a dostatočnú cirkuláciu vzduchu. Ľahko odvetráva vstrebanú vlhkosť, čím výrazne zabraňuje výskytu roztočov. 

Tieto vlastnosti zaistia dobrý ortopedický, priedušný a hygienický matrac s optimálnou mäkosťou, ktorý ocení zákazník s vysokými nárokmi na kvalitu spánku. ,

Poťah matraca z látky TENCEL je vhodný pre alergikou. Obal je snímateľný z dvoch samostatných častí na zips pre jednoduchšie pranie, prateľný na 60°C.  

TENCEL je 100% prírodný materiál vyrábaný z drevnej celulózy. Látka dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu. Materiál je prirodzene antibakteriálny. 

Spojenie peny COLDPUR a obalu TENCEL je skvelá kombinácia pre alergikou. 

Vhodné uloženie: perforovaná doska, pevný latkový rošt alebo lamelové rošty.

Záruka na tvarovú stálosť je 8 rokov. 

80/90x200 cm

335€

160x200 cm

595€

180x200 cm

670€

Cenovú ponuku na atypický rozmer matraca Vám ochotne vypracujeme po mailovom alebo telefonickom dohovore. 

Objednajte si naše výrobky

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.